Рейтинг клубів УЄФА. Загроза для «Динамо»

Динамо Київ 18 Вересня, 13:24 3757
Рейтинг клубів УЄФА. Загроза для «Динамо»
Три єврокубкових матчі на тижні – три різних результати.

«Дніпро-1» переміг, «Шахтар» зіграв унічию, «Динамо» програло. Усе це відповідно відбилося на картині рейтингу клубів.


Для «Дніпра-1» це перші в історії єврокубкові очки. Це ще не прогрес (229-те місце), а просто крок у напрямку прогресу. Команда за вихід в груповий раунд Ліги конференцій отримала від УЄФА 2.500 бала, що «перекривається» перемогою та нічиєю. Перемога є – ще треба мінімум одне очко (нічия). Але для загального, а не тільки сезонного, прогресу «Дніпру-1» потрібно набрати особистий рейтинг вищий, аніж рейтинг Асоціації – 5.340. Для цього потрібні ще дві перемоги. Можливо, дуель з «Вадуцом» стане у нагоді.

«Шахтар» завдяки нічиїй з «Селтіком» втримався у топ-25. Але боротьба дуже напружена. «Байєр» уже наздогнав «гірників», поступаючись їм тільки за показником сезонного рейтингу (але не загального). Також не відстає «Зальцбург», що практично не залишає «гірникам» права на помилку. Але нагорі завжди так – щільно і напружено.

«Динамо» тримається на 45-му місці, але продовжує підпускати до себе конкурентів. «Мілан» наблизився на відстань однієї перемоги, АЗ позаду на два з половиною бала. Враховуючи те, що у групі переслідувачів три клуби є неактивними, шанси втриматися у топ-50 «Динамо» зберігає. Але це радше сприйматиметься як недопрацювання конкурентів, аніж здобуток киян.

Боротьба у єврокубках відновиться за три тижні – після вікна збірних.