Світовий футбол 29 Січня, 12:23 511
Ярмоленко потрапив до збірної туру чемпіонату ОАЕ: дубль хавбека приніс йому найвищу оцінку у команді тижня | 19-27
Півзахисник «Аль-Айна» Андрій Ярмоленко провів яскравий поєдинок 14-го туру чемпіонату ОАЕ проти «Аджмана» (5:1), в якому йому вдалося відзначитись дебютним дублем у команді Сергія Реброва.

Аль-Айн у п'ятницю здобув перемогу над Аджаманом, до якої доклав руку і капітан збірної України Андрій Ярмоленко. У першому таймі він за шість хвилин забив два голи, а вже у другій половині зустрічі головний тренер Сергій Ребров відпочив своєму співвітчизнику.

Результативна гра дозволила Ярмоленко здобути місце у збірній туру Про-Ліги за версією статистичного порталу AiScore. Зазначимо, що ресурс поставив Андрію 9,1 балів – найвищу оцінку серед усіх гравців, але розмістив українця ліворуч на фланзі замість звичного йому правого.

Нинішнього сезону на рахунку Ярмоленка 16 матчів у складі Аль-Айна у всіх турнірах, у яких він забив сім голів і зробив трьох асистів.