Світовий футбол 4 Лютого, 21:44 427
«Не можу підібрати слів»: Клопп вважає, що «Ліверпуль» зазнав розгромної поразки через власну безпорадність | 19-27
Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп не приховував емоцій після поразки Вулверхемптону (0:3) в рамках 22-го туру АПЛ.
«Очевидно, це був жахливий початок. Два голи – так не повинно було статися. Але це сталося. Ми мали краще захищатися. У той період ми були пасивними, і я не можу цього пояснити. Цьому немає виправдання.

Чому пропустили два голи на самому початку? Я так розчарований і злий через перші 15 хвилин, що не можу підібрати для цього слів. Я знову стою тут, і на цей раз у мене немає жодних пояснень, вибачте. Гол у другому таймі був, мабуть, першим, коли вони перетнули лінію штрафного майданчика. Але ми мали свої шанси для взяття воріт, і ми могли скоротити відставання в рахунку.

Зрештою правильно, що ми програли. Тому що, коли ти так починаєш матчі в АПЛ, то нічого не заслуговуєш. «Вовки» чесно заробили ці три очки», – наводить слова Клоппа ВВС.