Динамо Київ 14 Лютого, 18:02 5263
«Динамо» програло екс-асистенту Хацкевича – нелогічне перше фіаско за 6 матчів, втрата сухої серії і близькість шедевру | 19-27
​«Динамо» програло «Пахтакору» на зборах у Туреччині.

Товариський матч 14 02 2023

Динамо – Пахтакор – 0:1

• Голи: Хамдамов, 35

Динамо: Нещерет (Моргун, 65) – Малиш (Гусєв, 65), Попов (Боль, 65), Дячук (Сирота, 65), Дубінчак (Вівчаренко, 65) – Сидорчук (Андрієвський, 65), Шепелєв (Лонвейк, 65) – Караваєв (Беніто, 65), Яцик (Царенко, 65), Волошин (Кабаєв, 65) – Супряга (Гармаш, 65)

Українська команда зустрічалася на полі з лідером Суперліги Узбекистану Пахтакором, який тренує екс-нападник Динамо Максим Шацьких.

У першому таймі більше контролювали м'яч гості матчу, однак моментів практично не було. Динамівці запам'яталися ударом Яцика у поперечину. На 35-й хвилині підопічні Шацьких все ж повели у рахунку. Після подачі з лівого флангу Хамдамов пробив головою по воротах Нещерета.

По перерві динамівці намагалися щось створити в атаці, але гравці Пахтакора впевнено оборонялися. Згодом Луческу повністю змінив склад команди. Ця 11-ка активніше проривалася до штрафного суперників та дещо перехопила ініціативу, але зрівняти рахунок їм не вдавалося. Наприкінці зустрічі колектив Шацьких створив небезпечний момент, однак матч так і завершився поразкою киян.

Команда екс-форварда Динамо перервала переможну серію «біло-синіх» на зборах у Туреччині, яка тривала 5 матчів.