Світовий футбол 26 Лютого, 21:27 274
«Страсбур» не втримав перемогу в матчі з «Клермоном»: Соболь допоміг своїй команді здобути важливі очки | 19-27
Страсбург у виїзному матчі 25-го туру Ліги 1 розписав мирову з Клермоном. Поєдинок за участі команди Едуарда Соболя завершився з рахунком 1:1.

Страсбург та Клермон обмінялися голами в кожному з таймів. Хабіб Діалло спочатку вивів гостей вперед на 34-й хвилині, але по перерві господарі знайшли свій шанс, яким на 65-й хвилині скористався Ельбасан Рашані.

Соболь в матчі з Клермоном відіграв з першої та до останньої хвилини. 27-річний гравець національної збірної України провів свій шостий поєдинок після переїзду до чемпіонату Франції, в яких встиг відзначитися одним асистом.

Страсбург завдяки нічийному результату з Клермоном балансує на межі зони вильоту. Команда українця з 22 очками перебуває на 15 сходинці турнірної таблиці Ліги 1.

5 березня Cтрасбург проведе свій наступний матч проти Бреста.