WhоScored: Маліновський серед найкращих, Соболь – найгірший

Світовий футбол 13 Березня, 10:09 288
WhоScored: Маліновський серед найкращих, Соболь – найгірший | 19-27
​Авторитетний портал WhoScored оцінив дії футболістів у матчі 27-го туру Ліги 1 «Марсель» – «Страсбург», який завершився внічию 2:2.

Півзахисник «Марселя» Руслан Маліновський отримав за поєдинок 7,5 бала. Він увійшов до топ-4 своєї команди.

Українець провів на полі 81 хвилину. За цей час він завдав по воротах 3 удари (1 влучно та 2 повз), зробив 3-и вдалі обведення при 3-х спробах, зробив 54 торкання м'яча, віддав 22 точні передачі з 32-х (69%), виграв 2 верхові дуелі з 4-х, заробив 3 фоли, 1 раз виніс м'яч та тричі його відібрав.

У свою чергу захисник «Страсбурга» Едуард Соболь отримав оцінку 6,0 бала. Це найгірший показник у команді.

Українець, вийшовши на заміну, відіграв 28 хвилин. Він отримав попередження за симуляцію у штрафному майданчику провансальців, 1 раз сфолив, зробив 17 дотиків м'яча та віддав 15 точних передач із 15-ти (100%). Більше жодних ігрових дій у Соболя не було.