«Я не товаришую з Пікфордом так близько»: Миколенко – про шанси з Англією, Ротаня і фактор Вемблі

Збірна України 25 Березня, 19:28 672
«Я не товаришую з Пікфордом так близько»: Миколенко – про шанси з Англією, Ротаня і фактор Вемблі | 19-27
Захисник збірної України Віталій Миколенко поділився очікуваннями від матчу відбору на Євро-2024 з «Трьома левами»
«Для мене дуже добре, що я зіграв 45 хвилин за збірну (з Брентфордом, – прим.). До цього я не грав три тижні, після хвороби було трохи важкувато виходити. Після одного тайму почуваюся добре. Можна сказати, пересилив себе. Перед грою з Англією почуваюся добре.

Чи стала збірна України сильнішою у порівняння з тою, яка грала на Євро? Напевно, адже тепер більше футболістів, які грають у топ-чемпіонатах. Думаю, це нам зіграє на руку. Це однозначно робить нас сильнішими. Багато гравців демонструють рівень в іноземних чемпіонатах. Сподіваюся, що це допоможе нам, якщо будемо виконувати те, що нам говорить тренерський штаб.

Я не грав на Вемблі, але деякі футболісти та головний тренер грали там. Думаю, поділяться своїми думками. Не скажу, що грати там – це щось особливе. Ми граємо проти топ-збірної, немає різниці, на якому стадіоні. Будемо думати про команду, а не про стадіон.

Чи змінилися англійці з 2021 року? За 2 роки вони, напевно, не так сильно змінилися у складі. Практично всі ті гравці, які є зараз, грали тоді проти нас. Думаю, це дуже збалансована команда, у якої є все. Є хороші заміни.

Воротар збірної Англії Пікфорд? Я не товаришую з ним так близько, але ставлюся з повагою, як і він до мене. Ми партнери по команді, нічого такого особливого. Про цю гру не говорили, тому що в них не на 100% було зрозуміло, чи їде він у збірну. У них виклик за тиждень до матчу прийшов. Не було про що говорити.

Які враження від Ротаня? Та хороші враження. Я намагаюся як губка вбирати все. Додам, що тренерський штаб може і молодий, але вони дуже хочуть вигравати, допомогти команді. Вони фанати цієї справи, це мені подобається. Свіжі ідеї в команді, в грі. Хочеться слухати й слухати, кайфуєш від цього», – сказав Миколенко у коментарі ВЗБІРНА.

Нагадаємо, поєдинок відбору на Євро-2024 проти Англії збірна України проведе у неділю, 26 березня. Початок зустріч о 19:00.