Футбол України 8 Квітня, 21:03 330
Перша ліга: «Карпати» з шедевром Тлумака здолали «Кремінь», курйозний автогол спиною в матчі «Нива»- «ЛНЗ» | 19-27

Чернігів-ШВСМ – ФСК Маріуполь – 2:1

• Голи: Сердюк, 25, 90+6 – Доброхотов, 86 (пен.)

Епіцентру та Оболоні сильнішого виявити не вдалось. Чернігів-ШВСМ зумів вирвати звитягу над маріупольцями. Це на 90+6 хвилині зробив Сердюк, який оформив дубль, коли здавалось, що гра завершиться внічию.

Тернопільська Нива поступилась ЛНЗ вдома. Гості відкрили рахунок завдяки влучному удару Нича головою, а подвоїли перевагу по перерві – після подачі з кутового найкраще зорієнтувався Лопирьонок. Крапку поставив Синьогуб, який на останній хвилині спиною відзначився у власних воротах.

Відео курйозного автогола:

Програму дня закривала дуель Карпат і Кременя на стадіоні Україна. Перевагу та високий пресинг вдалось конвертувати у гол на 33 хвилині. Голкіпер під тиском Бобка помилився й віддав чітко в ноги Кожанову. Капітан «левів» віддав назад Івану, а той результативно пробив по центру.

Наприкінці першого тайму Юрій Тлумак подвоїв перевагу – йому вдався розкішний удар з-за меж штрафного після пасу Кожанова. Екс-гравець Динамо по перерві міг ще й оформлювати дубль, але за кіпера зіграла стійка. Фінальні 2:0 на табло.