ЧС з хокею. Збірна України драматично програла Китаю

Український спорт 24 Квітня, 08:31 504
ЧС з хокею. Збірна України драматично програла Китаю | 19-27
Невдалий початок чемпіонату.

Збірна України відкрила чемпіонат світу з хокею у Дивізіоні 1B матчем проти Китаю. Суперник хоч і піднявся з дивізіону нижче, але аутсайдером команду, яку створювали під Олімпіаду з канадським тренером і великою кількістю натуралізованих північноамериканців, назвати складно. Крім того, суперник має гравців з досвідом виступів у НХЛ. Той самий Брендон Йіп провів у Лізі 200 матчів.

Китай почав матч краще і міг забивати, але Україну врятував воротар Едуард Захарченко, а після цього команда Вадима Шахрайчука оформила гол завдяки шайбі Олексія Ворони у більшості. Наприкінці періоду Україна двічі відбилася у меншості, а після зробила рахунок 2:0, ще один гол у чисельній перевазі оформив Ворона.

Варто зазначити, що збірна справді непогано розігрувала зайвого.

Старт другої 20-хвилинки показав, що легко нам точно не буде. Китай відіграв одну шайбу вже на першій хвилині періоду, а після цього вилучення до кінця матчу отримав Назарій Ружніков за небезпечну гру. А Китай отримав більшість на 5 хвилин. Чергове вилучення, яке не назвати обов'язковим. За 5 хвилин більшості суперник встиг оформити одну шайбу та зрівняти результат. До кінця періоду українська збірна відбилася у ще одній меншості, а потім пропустила двічі у рівних складах – 4:2 за Китаєм.

У третьому періоді збірну реально врятувала гра у більшості. За рівного хокею Китай двічі вилучився, а Україна знову забила дві шайби в більшості! Відзначимо хет-трик Ворони, а також чотири очки Мережка у матчі. Зрівнявши рахунок, Україна кинулася в атаку та могла забивати ще, але 4:4 – і це овертайм.

В овертаймі Китай забив свій гол і здобув перемогу. Україна набирає один пункт та погіршує ситуацію у боротьбі за підвищення у класі.

Чемпіонат світу з хокею. Дивізіон 1B

Китай – Україна 5:4 (в овертаймі) (0:2, 4:0, 0:2, 1:0)

Шайби: 06:19 Ворона (Мазур, Мережко - більш) - 0:1, 19:15 Ворона (Пересунько, Мережко - більш) - 0:2, 20:49 Чжоу (С.Фу, Луо) - 1:2, 26:34 Йіп (Вонг, Д.Фу - більш) - 2:2, 35:47 Вонг (Спрул, Жуо) - 3:2, 48:45 Челіос - 4:2, 46:33 Мережко (Пересунько, Ворона - більш) – 4:3, 55:49 Ворона (Трахт, Мережко – більш) – 4:4, в овертаймі 02:32 Джіан - 5:4

Воротарі: О'Брайєн - Захарченко (Дьяченко)