Валерій Іващенко: «Це все досвід «Динамо». За найменші помилки нас покарали»

Динамо Київ 6 Серпня, 11:13 397
Валерій Іващенко: «Це все досвід «Динамо». За найменші помилки нас покарали» | 19-27
Головний тренер «Оболоні» Валерій Іващенко підбив підсумки матчу своєї команди з «Динамо» (2:4) у 2-му турі чемпіонату України, який відбувся минулої п’ятниці в столиці.

— У грі з «Динамо» «Оболонь» мала цілком гідний вигляд. А яка думка про матч у вас?

— Ми пропустили чотири голи, але це все досвід «Динамо». За найменші помилки нас карають. Щодо самовіддачі, дисципліни — хлопці виклалися на всі 100%. Мотивація у нас зашкалювала. Брак досвіду і майстерності дався взнаки. Ми вступили в сезон тими хлопцями, хто грав у першій лізі. Багато хто тільки недавно дебютував в УПЛ. За рахунок таких матчів наші футболісти звикнуть до Прем’єр-ліги, до такого ритму, темпу гри.

— До матчу футболісти «Оболоні» сильно переживали?

— Ясно, що більшість наших хлопців бачили динамівців тільки по телевізору. Звичайно, хвилювання було. Але ми часто грали на рівних із «Динамо», хоча й не використали багато своїх моментів. Десь наші голи не зараховували, там пенальті не ставлять у ворота противника. «Оболонь» — молода команда і ці нюанси нас вибивають. У гостей багато досвіду.

— За підсумками першого кола хотіли б закріпитися в середині турнірної таблиці?

— Зараз рано про це говорити, але ми б хотіли загалом закріпитися в УПЛ. Хочемо притертися в лізі найсильніших. А потім уже можна говорити про серйозні завдання.

— До кінця трансферного вікна «Оболонь» зможе підписати нових гравців?

— Просто так нікого не хочеться брати. Новачок має підходити під наші вимоги. З огляду на наш бюджет, думаю, що є мало гравців, які можуть нам допомогти.

— Хтось із футболістів «Оболоні» вас порадував у матчі з «Динамо»?

— Уся команда. Хлопці — молодці. За рахунок командних дій вони можуть реалізувати себе. Усе в їхніх ногах. Сьогодні ми горді за наших хлопців. Загалом ми показали непоганий футбол і єдине, чого нам не вистачило — реалізації гольових моментів.