«Барселона» перестріляла «Вільяреал» у шаленій битві з сімома голами

Світовий футбол 27 Серпня, 20:55 224
«Барселона» перестріляла «Вільяреал» у шаленій битві з сімома голами | 19-27
«Вільяреал» в рамках матчу 4-го туру Ла Ліги 2023/24 зазнав прикрої поразки від «Барселони» (3:4).

Поєдинок між Вільяреалом і Барселоною бувцентральним у 3-му турі Ла Ліги. Обидві команди підходили до нього в неоднозначній формі, здобувши лишень по одній перемозі на старті сезону. До рівня футболу теж виникали питання, але загалом висновки робити зарано.

Перша десятихвилинка шокувала фанів «блаугранас». Підопічні Кіке Сетьєна забили гол вже на 3-й хвилині внаслідок виходу Сьорлота віч-на-віч, однак взяття воріт не зарахували через офсайд.

На 7-й же Педраса влетів на лівий край штрафного та прострілив на лінію, звідки без спротиву стріляв Баена – повз праву стійку! Ща за три хвилини Сьорлот знову вивалився віч-на-віч, однак тер Штеген врятував Барсу.

Далі настала черга каталонців шокувати суперника. Удар був грізним. На 12-й хвилині гості відкрили рахунок – Ямал виконав подачу з правого флангу на дальній кут воротарського, а Гаві пробив головою під поперечку. 0:1! На 15-же хвилині Барселона подвоїла свою перевагу!

Де Йонг протягнув м'яч на чужу третину, віддав пас Гюндогану, а той виконав проникний пас у штрафний на Лєвандовскі. Поляк стягнув на себе Педрасу й Куенку, після чого п'яткою скинув сферу під вривання Френкі на 11 метрів – нідерландець же розстріляв праву «шістку». 0:2. Здавалося, що на цьому матч можна завершувати.

Дійсно, хвилин на десять Вільяреал вивели з рівноваги, однак після цього Барса знову почала втрачати контроль над грою. «Жовта субмарина» скористалась цим. На 25-й хвилині Педраса протиснув Роберто та з лівого краю карного майданчика бахнув у дальній кут – тер Штеген парирував, однак подальший кутовий завершився влучним замиканням Фойта. 1:2!

Ще через кілька хвилин Гаві ледь не привіз пенальті, збивши Капу у сантиметрах від штрафного. Втім, і цього «жовтій субмарині» могло вистачити, адже Баена зі стандарту перекинув стінку. М'яч пролетів поруч з правою дев'яткою.

Каталонці так і не змогли вирівняти хід гри, за що прилетіло заслужене покарання. На 40-й хвилині Баена виконав подачу на правий край штрафного, Сьорлот прийняв її й скинув м'яч на Морено, а той перевів сферу на лівий фланг в ноги Педрасі. Адрія прострілив повз усіх захисників, тер Штеген не перехопив, тож Сьорлот забив у порожні – 2:2! Саме з цим рахунком команди й відправились відпочивати.

На початку другого тайму Лєвандовскі міг заробити пенальті (не свиснули) та замкнути подачу Роберто на лінії воротарського. Вільяреалу пощастило, а вже на 50-й хвилині підопічні Кіке Сетьєна забили третій гол! Педраса не переграв Роберто перед штрафним і виконав передачу лівіше під вривання Баені, а той щічкою відправив сферу в дальній нижній кут – 3:2!

Фани Барси могли бути шокованими, однак підопічні Хаві не попливли. За шість хвилин після пропущеного гола каталонці були близькими до свого третього гола – це Ямал закрутив комбінацію з Алонсо й вистрілив метрів з 15-ти. Хрестовина врятувала Вільяреал!

На 60-й хвилині Лєвандовскі відкрився на дузі перед штрафним, прийняв пас від Ромеу й бахнув у ліву дев'ятку. Йоргенсен парирував. Ще за п'ять хвилин Роберто розігнав контратаку й віддав пас під удар Алонсо з меж штрафного (повз ближній кут!), а на 68-й рахунок таки зрівняли.

Гаві прийняв закидання від свіжого Феррана й не зумів пробити, однак Торрес пробивав з відскоку – удар накрили, але форвард зіграв на добиванні. 3:3!

А на 71-й Барселона забила вчетверте! Ямал змістився з правого флангу до лінії карного майданчика, завдавши удар у ближній кут – м'яч влучив у стійку, а Лєвандовскі опинився на підбиранні. 3:4! Ось цей гол виявився дійсно переломним у зустрічі.

Вільяреал так і не зміг зібратись, не створивши чогось небезпечного в останні 20+ хвилин. Барселона ж розривала на контратаках – втім, підводила реалізація. Зокрема, Лєвандовскі не зміг переграти Йоргенсена при виході віч-на-віч. Зрештою, фінальний свисток зафіксував перемогу «блаугранас» з рахунком 4:3! Браво обом командам.