Світовий футбол 26 Жовтня, 09:20 1679
ПСЖ розбив безпомічний «Мілан», «Ньюкасл» програв «Боруссії», поразка друзів Газпрому - усі результати, відеоогляди та турнірні таблиці в ЛЧ | 19-27
Увечері 25 жовтня відбулися матчі 3 туру Ліги чемпіонів.

Група F

ПСЖ – Мілан – 3:0

• Голи: Мбаппе, 32, Коло Муані, 53, Кан, 89

ПСЖ впевнено роізбрався з Міланом. Мбаппе відкрив рахунок в першому таймі, а в дебюті другого на добиванні вдало зіграв інший віце-чемпіон світу – Коло Муані. Довершив побиття «россонері» Кан Ін Лі, який вийшов на заміну. Мілан разом з Бенфікою залишаються єдиними командами, які ще не забивали на груповому етапі ЛЧ.

Ньюкасл – Боруссія Д – 0:1

• Гол: Нмеча, 45

Боруссія цю сумнівну компанію покинула на 45-й хвилині матчу проти Ньюкасла. Нмеча пробив у дотик після фантастичного забігу Шлоттербека. Цього гола «джмелям» вистачило для перемоги – тепер вони з Ньюкаслом ділять другу сходинку групи (по 4 очки). У ПСЖ 6 пунктів, а Мілан з 2 на дні.

Група Е

Селтік – Атлетіко – 2:2

• Голи: Фурухасі, 4, Пальма, 28 – Грізманн, 25, Мората, 53
  • Нереалізований пенальті: Грізманн, 25 (А)
  • Вилучення: Де Пауль, 82 (А)

Атлетіко не зміг посунути Фейєнорд з вершини квартету Е. Мадридці двічі поступалися у грі з аутсайдером Селтіком. Шотландці задовольнилися одним очком, хоча догравали у більшості після хамського порушення Де Пауля.

Група G

Рб Лейпциг – Црвена Звезда – 3:1

• Голи: Раум, 12, Сімонс, 59, Ольмо, 84 – Стаменіч, 70

У квартеті G розподіл сил стає очевидним після першого кола. РБ Лейпциг набрав 6 очок завдяки перемозі над Црвеною Звездою. Окремо слід відзначити шедевральний гол Сімонса з-за меж карного майданчика. Стаменіч наприкінці змусив «биків» трохи понервувати, але Ольмо остаточно поховав надії сербських партнерів Газпрома.

Янг Бойз – Манчестер Сіті – 1:3

• Голи: Мешак, 52 – Аканджі, 48, Холанд, 67 (пен.), 86

Ман Сіті довелося помучитися на штучному полі Янг Бойз, де гравці дуже швидко роздерли собі коліна. Рахунок тримався «сухим», допоки за справу не взялись центрбеки гостей – удар Діаша парирував кіпер, проте першим на добивання встиг Аканджі. Перевага «містян» протрималась лише 4 хвилини. Мешак з центра поля вискочив на побачення з Едерсоном та красиво перекинув кіпера Сіті.

Дуже вчасно для команди Гвардіоли «прокинувся» Холанд. Норвежець ще не забивав у нинішньому розіграші ЛЧ, а тут відразу оформив переможний дубль. У Ман Сіті 9 очок, а Янг Бойз готується битися з Црвеною Звездою за Лігу Європи (наразі у них по одному пункту).

Група Н

Антверпен – Порту – 1:4

• Голи: Юсуф, 37 – Еванілсон, 46, 69, 84, Еустакіо, 54

Порту знову відірвався від Шахтаря на 3 очки. Антверпен, як і в матчі з донеччанами, виграв перший тайм, але в другому розвалився. Подарунком долі для Порту стала травма Венделла. Його замінив Еванілсон, який оформив хет-трик і розгромну перемогу. Ситуація в групі максимально чітка – Барса 9 очок, Порту 6, Шахтар 3, Антверпен з «бубликом» на дні.