Футбол України 6 Листопада, 23:02 301
«Оболонь» виконала план на гру» : Іващенко висловився про гольову перестрілку з «Рухом» | 19-27
​Головний тренер Оболоні Валерій Іващенко підбив підсумки матчу 13 туру УПЛ проти Руху (2:2), який сьогодні проходив у Львові.

Рух у рамках 13 туру УПЛ приймав Оболонь. Обидві команди влаштували гольову перестрілку на «Арені Львів», яка завершилася з рахунком 2:2.

Іващенко після матчу підсумував один з найяскравіших поєдинків туру.

«По-перше, хочу подякувати хлопцям. По ходу гри поступались, пропустили м’яч, але показали характер, зрівняли рахунок у першому таймі. У другому таймі вийшли вперед, але в кінці пропустили, бо втратили концентрацію.

Однак Рух – непроста команда. Бачите, як потужно львів’яни крокують у чемпіонаті, тому хлопці виконали завдання на гру. Враховуючи, що три гравці пропускали гру, а ще Мединський у лазареті. Хлопці молодці, зіграли на своїх максимальних кондиціях», – сказав після матчу Іващенко.
  • Оболонь провела 13 матчів, набрала 13 очок та посідає 13 місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • 11 листопада Оболонь в рамках УПЛ чекає матч-реванш проти Ворскли, яка вибила столичну команду з розіграшу Кубка України (0:3).