Світовий футбол 12 Листопада, 18:33 221
«Байєр» на своєму полі розбив «Уніон Берлін» і повернувся на перше місце у Бундеслізі | 19-27
Розгромна перемога Фармацевтів.

Чемпіонат Німеччини, 11-й тур

Байєр – Уніон Берлін – 4:0

• Голи: Гримальдо, 23, Коссуну, 57, Та, 73, Телла, 83

У матчі одинадцятого туру чемпіонату Німеччини Байєр на своєму стадіоні без проблем обіграв Уніон Берлін із рахунком 4:0.

Господарі відкрили рахунок у середині першого тайму – відзначився Алехандро Грімальдо. А після перерви у складі Фармацевтів забивали Оділон Коссуну, Джонатан Та та Натан Телла, який вийшов на заміну.

Після цього матчу Байєр набрав 31 очко і повернувся на перше місце у турнірній таблиці Бундесліги. Уніон Берлін знаходиться на останній позиції.

У наступному турі чемпіонату Німеччини Байєр зіграє проти Вердера, а Уніон Берлін гратиме з Аугсбургом.