Український спорт 9 Лютого, 11:25 163
Збірна України з хокею феєрично розпочала відбір на Олімпіаду, розгромивши Південну Корею | 19-27
Хокейна збірна України з перемоги стартувала в олімпійській прекваліфікації.
Олімпійська прекваліфікація. Перший тур

Південна Корея – Україна 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)

«Синьо-жовті» без проблем розібралися з Південною Кореєю, закинувши в її ворота чотири шайби.

Рахунок було відкрито вже у першому періоді. На 15-й хвилині відзначився Вадим Мазур. Подвоїв перевагу Олексій Ворона на старті другого періоду. Встановити остаточний рахунок вдалось у третьому періоді. Спершу вдало на добиванні зіграв Андрій Денискін, а невдовзі довершив розгром корейців 20-річний Даниїл Трахт.

Після дебютної перемоги Україна посідає другу сходинку в групі, однак поступається Польщі лише за додатковим показником. Наступний поєдинок українські хокеїсти проведуть саме проти поляків, які є господарями олімпійського прекваліфікаційного турніру. Поєдинок відбудеться у п'ятницю, 9 лютого.