Світовий футбол 15 Лютого, 21:54 898
«Шахтар» врятувався від поразки «Марселю». «Рома» намучилась з «Феєнордом» - результати Ліги Європи | 19-27
​Донецький Шахтар та французький Марсель розписали результативну мирову 2:2. Українська команда по ходу цієї зустрічі два рази відігравалася.

Ліга Європи. 1/16 фіналу

Шахтар (Донецьк) – Марсель – 2:2

• Голи: Матвієнко, 68, Егіналду, 90+3 – Обамеянг, 64, Ндіайє, 90.

15 лютого в німецькому Гамбурзі відбувся перший матч 1/8 фіналу Ліги Європи між донецьким Шахтарем та французьким Марселем.

Перший тайм цього протистояння завершився нульовою нічиєю. У другій половині зустрічі провансальці вийшли вперед після того, як П’єр-Емерік Обамеянг відзначився голом. Але вже через чотири хвилини Микола Матвієнко повернув зустрічі паритет. Та на 90 хвилині Лліман Ндіайє своїм голом знову вивів гостей вперед. Коли здавалося, що Марсель переможе, донеччани проявили характер та знову зрівняли рахунок, завдяки голу Егіналду, якому асистував Олександр Зубков.

Більше забитих м’ячів не було, а тому на табло було зафіксовано нічию із рахунком 2:2.

Фейєнорд – Рома – 1:1

• Гол: Пайшао, 45+1 – Лукаку, 67

Галатасарай – Спарта Прага – 3:2

• Голи: Демірбай, 19, Крейчі, 61 (автогол), Ікарді, 90+1 – Пресіадо, 47, Кухта, 65

Вилучення: Нельссон, 62 (Галатасарай), Ринеш, 80 (Спарта)

Янг Бойз – Спортінг – 1:3

• Голи: Угрініч, 42 – Аменда, 31, Гьокерес, 41, Інасіо, 48

Вилучення: Камара, 89 (Янг Бойз)