«Команда клоунів», - вболівальники «Марселя» - про матч із «Шахтарем»

Футбол України 16 Лютого, 11:52 337
«Команда клоунів», - вболівальники «Марселя» - про матч із «Шахтарем» | 19-27
Французи перед початком матчу переживали за результат.

Вони не вважали «Марсель» фаворитом зустрічі тому їх побоювання справдилися. Багато хто пише про те, що навіть після забитих голів їх ніколи не залишає відчуття, що «Марсель» відразу ж пропустить у відповідь.

Фанати «Марселя» намагаються з гумором сприймати кризу в команді і пишуть про те, що чекають на закінчення сезону, сподіваючись на те, що влітку буде звільнено Дженнаро Гаттузо та його тренерський штаб, а також відбудуться зміни в керівництві клубу, яке не може знайти хорошого тренера. Французький клуб у 2024 році виграв лише один матч – у Кубку у клубу з третього дивізіону, у зв'язку з чим уболівальники жартома роблять опитування з приводу того, коли «Марсель» здобуде першу перемогу цього року: у березні, квітні, травні або в наступному році.

Faustin: Єдина перемога «Марселя» у 2024 році була здобута у Кубку Франції над клубом третього дивізіону. Інші матчі або програно, або зіграно внічию. Але ми й досі думаємо над тим, чи варто залишати Гаттузо в «Марселі». Жахливий тренер, з яким команда продовжує деградувати.

LeDeb: Не можу сказати, що я розчарований. 2:2 – це нормальний результат для виїзного матчу. Інша річ, що гри як не було, так і немає. І не буде із цим тренером. «Шахтар» загалом грав трохи краще, тож для нас нічия – це прийнятно.

Douassano: Єдиний нормальний гравець у цій команді – Обамеянг, решта всі лайно, яке негідно носити футболки «Марселя». Змінювати треба всіх, аж до тих, хто носить пляшки з водою.

Mandio: У мене не було жодної радості від наших двох голів, тому що я знав, що ми дуже швидко пропустимо гол. Це вже настільки передбачувано, що навіть немає сенсу засмучуватися. Принаймні ми сьогодні не програли – це вже успіх для «Марселя» цього сезону.

Kayolo: Якби я був спеціалістом з теорій змови, то подумав би, що «Марсель» спеціально швидко пропускає голи, щоб виграти ставки у букмекерів. Але ні, наша команда просто грає так погано, що не вміє тримати перевагу. Іноді здається, що гравці «Марселя» самі бояться, коли вони виграють, бо вже відвикли від цього.

Monace: До кінця сезону залишилося трохи менше 150 днів, періоду, коли ми можемо сподіватися на відхід Гаттузо, його штабу і, можливо, президента клубу, якщо нам пощастить... А поки не хочу бачити жодного матчу «Марселя», кожен раз після гри відчуваєш лише розчарування.

Deocrasias: Марсель забиває на 64-й хвилині, а пропускає на 68-й, забиває на 90-й, а пропускає на 94-й. Навіть не встигаєш до ладу порадіти. Ця команда не має характеру, не має стратегії на гру. Огидне видовище. Навіть якщо ми пройдемо «Шахтар», це не принесе мені ніякої радості. Краще скоріше звільнили б Гаттузо та його тренерський штаб.

Benisson: Це не ігрова проблема, скоріше ментальна. Ми двічі лідирували у цьому матчі, але якщо скласти час, який ми вели у рахунку, то він не перевищує 6 хвилин. Хоча ми двічі забивали голи та вигравали. Ми лідирували двічі по 3 хвилини, це неймовірно. Ми не знаємо, як поводитися, коли виграємо. Це психологія маленького клубу, рівня аматорів.

Ciamala: Немає кращого визначення для французького футболу в Європі, ніж сьогоднішнє «вистава» «Марселя». На 64-й хвилині вони повели у рахунку, за чотири хвилини «Шахтар» зрівняв рахунок. «Марсель» знову забив на 91-й хвилині, коли здавалося, що все вже було закінчено, але в наступній атаці українці зрівняли рахунок. Від «Марселя» неможливо дочекатися сприятливого результату. Команда знаходиться у психологічній ямі.

Amisi: Хороша новина полягає в тому, що Гаттузо та Лонгорія підуть із «Марселя» після закінчення сезону. Погана новина полягає в тому, що нам доведеться ще 3,5 місяці терпіти цих клоунів. За цей період ми точно вилетимо з Ліги Європи, та ще й боротимемося за виживання у Лізі 1.