Валерій Іващенко – про вболівальників на трибунах: «Ще Лобановський говорив, що футбол – це театр, а театр без глядачів неможливий»

Футбол України 23 Лютого, 18:38 237
Валерій Іващенко – про вболівальників на трибунах: «Ще Лобановський говорив, що футбол – це театр, а театр без глядачів неможливий» | 19-27
Головний тренер «Оболоні» Валерій Іващенко поділився думкою про повернення глядачів на стадіони.

– Вболівальники повертаються на трибуни вперше з початку повномасштабного вторгнення рашистів. Як вам така новина, команда зачекалася глядачів?

– Це дуже гарна новина. Ще у свій час Валерій Васильович Лобановський говорив, що футбол – це театр, а театр без глядачів неможливий. Ми хочемо грати для вболівальників, вони приходять, підбадьорюють та надихають команду. І тому нам завжди хочеться віддячити за таку підтримку. Наші фани це 12-й гравець, який завжди дає позитивний заряд, це мотивує гравців на полі демонструвати якісний та результативний футбол.

Проте, в першу чергу ми дякуємо нашим військовим, завдяки яким у нашій країні є можливість взагалі займатися футболом. Якби не вони, ні вболівальників на трибунах, ні загалом наших гравців на полі не було б, - сказав Іващенко.

«Оболонь» свій перший домашній матч цього року проведе 26 лютого проти «Чорноморця».