Український спорт 1 Березня, 20:57 158
«Сокіл» здобув перемогу над «Київ Кепіталз»: чинний чемпіон України зробив впевнений крок дозахисту титулу | 19-27
Київський «Сокіл» здобув перемогу у першому півфінальному поєдинку чемпіонату України з хокею проти «Київ Кепіталз». Чинний чемпіон веде в серії з рахунком 1:0.

1 березня у Києві відбувся перший півфінальний поєдинок плей-оф чемпіонату України з хокею – зустрічалися київські Сокіл та Київ Кепіталз.

Перший двадцятихвилинка пройшла без закинутих шайб, проте вже у наступному періоді господарі відзначилися одразу тричі.

Спочатку Артем Бондарєв оформив дубль, а далі Василь-Юрій Качан потроїв перевагу Сокола.

В третьому періоді Вадим Мазур закинув четверту шайбу столичного гранду і встановив остаточний рахунок на табло.