Ребілд від «Філадельфії»: хто може покинути команду

Інші новини 4 Березня, 13:02 167
Ребілд від «Філадельфії»: хто може покинути команду | 19-27
У поточному сезоні НХЛ «Філадельфія» готується піти на ребілд.

Чи зуміють при цьому «Льотчики» потрапити в плей-оф? Вболівальники можуть відповісти на це питання самостійно, уклавши парі та використовуючи vbet бонус. Однак незалежно від підсумків нинішнього сезону, «Філіс» змінюватимуть склад.

Хто залишить ростер?

Шон Вокер

Не дарма Вокер, необмежено вільний агент, посідає п'яте місце в останньому рейтингу трансферів. Це гравець, якого команді буде відносно легко вписати до свого складу з його низькою сумою виплати (2,65 мільйона доларів), він бажаний правий захисник, і він вивів свою гру на новий рівень, отримуючи понад 20 хвилин ігрового часу за гру вперше у своїй кар'єрі.

Нік Сілер

Сілер коштує навіть дешевше, ніж Вокер, у нього мінімальний контракт, а також він також необмежений вільний агент. Він є прототипом захисника плей-оф, який грає по всьому льоду, що змушує команди суперників тримати голову високо - і все це при тому, що він має найкращий відсоток заблокованих кидків у команді серед захисників (52,5%). Існують навіть припущення, що Вокер і Сілер, які зараз складають другу пару «Флайєрз», можуть бути об'єднані в одну угоду.

Морган Фрост

Торторелла сказав, що не бачить Фроста в ролі центрового третьої або четвертої лінії. Але інша команда чи тренер може. Наразі сумнівно, що непослідовний Фрост стане довгостроковим рішенням для однієї з двох провідних ліній «Флайєрз», тому зміна обстановки тут може бути найкращим рішенням для обох сторін.