Мілевський не витрачає гроші навіть на їжу: названо єдину статтю витрат колишнього форварда збірної України

Футбол України 8 Квітня, 12:11 884
Мілевський не витрачає гроші навіть на їжу: названо єдину статтю витрат колишнього форварда збірної України | 19-27
Сергій Третьяк поділився матеріальними подробицями з життя Артема Мілевського. Друг екснападника «Динамо» розповів, на що той витрачає свої гроші.

Артем Мілевський не витрачає гроші на їжу і не має у себе вдома алкоголю. Про це розповів його друг Сергій Третьяк в ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол».

Він також відкинув чутки про те, що у ексфорварда збірної України не залишилося ніяких статків.

«Мілевський спустив усі свої статки? Нічого подібного. Артем купував нерухомість у Білорусі й зараз її успішно здає. Також він допомагає батькам, які не переживають за свою пенсію. Фінансова подушка у нього є.

Витрати? У нас практично ніяких витрат немає, тому що всі продукти нам пересилає моя мама з села. Алкоголь ми не п'ємо, по ресторанах не ходимо, хіба що нас кудись запросять бартером. Ми витрачаємо тільки на зарплату своїх співробітників».

Однак якісь гроші Третьяк та Мілевський все ж таки витрачають – на комунальні послуги.

«Комуналка виходить півтори тисячі гривень за місяць. У нас є свердловина і вода безкоштовна. Газ? У нас електричні теплі підлоги і на другому поверсі я їх не вмикаю. Плюс охорона, вивезення сміття.

Ну, десь три тисячі виходить. Пощастило, що будинок новенький, економний. А навесні-влітку садівника доведеться наймати – це ще плюс 12 тисяч гривень, чистка басейну – п'ять тисяч», – сказав Третьяк для «УФ».