Ігор Циганик: «У «Динамо» Цитаішвілі будуть дуже раді»

Динамо Київ 16 Квітня, 23:39 851
Ігор Циганик: «У «Динамо» Цитаішвілі будуть дуже раді»  | 19-27
Журналіст Ігор Циганик висловився про майбутнє півзахисника «Динамо» Георгія Цитаішвілі, який виступає на правах оренди за «Динамо» Батумі.

«Чи цікавиться «Полісся» Цитаішвілі? «Полісся» цікавиться, напевно, будь-яким футболістом, який зараз може підсилити команду, тому що амбіції дуже великі. Але, наскільки я розумію, поки в Україні триває війна, Цитаішвілі не планує повертатися сюди. Він буде шукати можливість, щоб десь грати за кордоном. Зараз він виступає у складі збірної Грузії, буде Євро-2024. Думаю, цілком можливо, що там він може засвітитися і отримати якусь пропозицію.

Якщо буде продовження цього рішення про дозвіл футболістам призупиняти контракти, то він буде шукати можливість за кордоном. Якщо ні, то він повернеться до «Динамо». Я вам хочу сказати, що думаю, що в «Динамо» йому будуть дуже раді. В принципі, він може створити конкуренцію на позиції вінгера, тому що поки, на даному етапі, його контракт належить саме киянам. Не все так просто. Але чи цікавиться «Полісся»? Думаю, що так, цікавиться», – сказав Циганик.