Світовий футбол 19 Квітня, 06:37 1193
Трубін не зміг повторити подвиг Луніна і вилетів з Ліги Європи – визначилися усі учасники 1/2 фіналу | 19-27
Українець не відбив жоден пенальті в серії.

У четвер, 18 квітня, відбулися матчі відповіді чвертьфінальної стадії. Після перших зустрічей майже у всіх парах інтрига залишалася живою. Найважче було Ліверпулю, який вдома згорів Аталанті 0:3. Однак на виїзді підопічні Юргена Клоппа забили швидкий гол, подарувавши фанам надію на диво. Втім, свято не покинуло межі Бергамо.

Мілану потрібно було відігравати лише один м'яч, але він дуже швидко ще двічі пропустив на Олімпіко. Рома з 30 хвилини грала в меншості, але навіть змогла перемогти. Байєру вистачило нічиєї, щоб пройти Вест Хем.

Бенфіка й Марсель все вирішували в серії пенальті. Трубіну потрібно було повторювати подвиг свого конкурента по збірній Андрія Луніна, який парирував два удари Ман Сіті і приніс Реалу півфінал ЛЧ. Анатолій у складі Шахтаря вже мав успішний досвід «лотереї», вибивши Ренн в минулому сезоні.

Бенфіка, як і Реал, дарма довірила початок серії ветерану. Анхель Ді Марія взяв негативний приклад з Луки Модріча – стійка! Трубін нічого не зміг вдіяти з трьома якісними спробами Марселя. Антоніу Сілва програв дуель Лопесу і поставив Бенфіку на межу вильоту. Так і сталось – Трубін не мав шансів потягнути потужний удар Луїса Енріке.

Марсель вибив Шахтар, а тепер засмутив ще одного українця. Провансальці у півфіналі влаштують з Аталантою «дербі колишніх Руслана Маліновського».

Отож, у півфінальні пари Ліги Європи сезону 2023/24 будуть такими: Марсель – Аталанта та Рома – Байєр. Перші поєдинки цієї стадії турніру пройдуть 2 травня, а матчі-відповіді – рівно через тиждень.