В Іспанії оцінили гру Луніна проти «Вільярреала» та назвали його слабке місце

Світовий футбол 20 Травня, 15:19 256
В Іспанії оцінили гру Луніна проти «Вільярреала» та назвали його слабке місце | 19-27
«Реал» зіграв унічию 4:4 в 37-му турі Ла Ліги.

19 травня відбувся матч 37-го туру Ла Ліги між командами «Вільярреал» та «Реал» Мадрид. Гра завершилась із рахунком 4:4.

Український голкіпер королівського клубу Андрій Лунін вийшов на поле у стартовому складі, відіграв увесь поєдинок та пропустив 4 м'ячі.

Іспанське видання Marca оцінило гру українського кіпера у цьому матчі.

«Український воротар повернувся у стартовий склад, щоб переконати Анчелотті випустити його у фіналі Ліги чемпіонів. Українець здійснив чудовий сейв у першому таймі після удару Серлота. Однак було видно, що Луніну не вистачає впевненості при стандартах, це його слабке місце, яке Куртуа уже давно опанував.

У другому таймі Лунін пропустив чотири голи від Серлота, це була не найкраща візитівка українця перед фіналом ЛЧ, однак його вини у пропущених м'ячах не було», – написали у виданні.