​Румунія — Нідерланди: гол Гакпо було скасовано після перегляду VAR

Євро-2024 2 Липня, 20:39 109
​Румунія — Нідерланди: гол Гакпо було скасовано після перегляду VAR | 19-27
У ці хвилини йде матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи - 2024, в якому зустрічаються збірні Румунії та Нідерландів.

Гра проходить на стадіоні «Альянц-Арена» у Мюнхені. Як головний арбітр зустрічі виступає Фелікс Цвайєр з Німеччини. На момент виходу новини рахунок у матчі 1:0 на користь збірної Нідерландів.

На 63-й хвилині Гакпо забив другий гол у матчі, проте його було скасовано після втручання VAR.

Раніше, на 20-й хвилині рахунок у матчі відкрив нападник «помаранчевих» Коді Гакпо.

На груповому етапі Румунія посіла перше місце в квартеті Е (чотири очки), а Нідерланди розташувалися на третій сходинці у групі D (чотири очки).

Команда, яка виграла у цьому матчі, зіграє з переможцем пари Австрія - Туреччина.