Футбол України 3 години тому 57
«Полісся» розписало першу в сезоні «суху» нічию в матчі з «Лівим берегом», втримавшись у топ-3 УПЛ | 19-27
Полісся зустрілося з Лівим Берегом в рамках 10-го туру української Прем'єр-ліги.

Українська Прем'єр-ліга, 10-й раунд

• Полісся – Лівий Берег – 0:0

Полісся чудово стартувало в сезоні – команда Імада Ашура втратила очки лише в двох матчах, зігравши внічию зіграла внічию з Інгульцем та ЛНЗ (1:1 в обох матчах). Натомість Лівий берег плететься в кінці турнірної таблиці.

Перший тайм господарі провели не найкраще. Голів фанати не побачили, та й і хороших моментів було мало. Можна пригадати лише момент житомирців на екваторі дебютної 45-хвилинки: Кушніренко після передачі зі штрафного скинув на Чоботенка, але той не встиг замкнути у порожні ворота. Під завісу першого тайму Лівий берег провів непоганий відрізок.

По перерві гра набрала обертів. Зі старту Лівий берег видав два супермоменти: спочатку ледь не відзначився Дедух, а потім на ударній позиції опинився і Сідней. Згодом роботи додалося і Механіву: небезпечного удару завдав Крушинський. До завершення поєдинку нулі на табло протрималися.

Полісся, розписавши нічию з Лівим Берегом, продовжило перебувати на 3-й сходинці турнірної Таблиці УПЛ (21 бал). Попереду розташовуються Динамо (15 очок), Олександрія на другому місці (23).