Компані прокоментував повернення в «Андерлехт»

Світовий футбол 19 Травня, 15:49 1912
Компані прокоментував повернення в «Андерлехт»
​Венсан Компані поділився емоціями від призначення на посаду граючого тренера брюссельського Андерлехта.

«Упродовж наступних трьох років я візьму на себе роль граючого тренера Андерлехта. Найкращі в Бельгії. Таке рішення може здивувати вас. Та це найпристрасніше, але раціональне рішення, що доводилося мені коли-небудь приймати.

Як футболіст я народився і виріс в Андерлехті, був у цьому клубі з 6 років. Нещодавно я зателефонував в Андерлехт. Мені зовсім неочікувано запропонували посаду граючого тренера. Мені пояснили своє бачення і як усе це працює на практиці. Вони (спортивний і технічний директори – Футбол 24) продумали все.

Кінцівка цього сезону не могла бути більш пам'ятною. Я жив мрією у Ман Сіті. За останні 3 роки я дізнався неймовірно багато від неймовірного тренера. Пеп Гвардіола відродив мою любов до гри. Я був свідком, брав участь, аналізував, вчився.

Ман Сіті грає у футбол, у який хочу грати я. Я вирішив прийняти цей виклик і поділитися своїми знаннями з наступними поколіннями. Я додам трохи Манчестера в серце Бельгії», – відзначив Компані.

Нагадаємо, що 33-річний центрбек повернувся до рідного клубу, в якому розпочинав грати на професійному рівні в сезоні 2003/04. Венсан Компані продовжить грати, а також буде головним тренером Андерлехта.