Вальдас Урбонас: «Збірна України — команда гравців світового класу»

Динамо Київ 31 Серпня, 15:21 744
Вальдас Урбонас: «Збірна України — команда гравців світового класу»
Головний тренер збірної Литви розповів про підготовку та проблеми своєї команди напередодні матчів відбору Євро-2020 з Україною та Португалією.

У п'ятницю Вальдас Урбонас оголосив склад збірної Литви на майбутні відбірні поєдинки Євро-2020 з Україною та Португалією. Після цього тренер поспілкувався з представниками ЗМІ.

«На збірну Литви очікує визначний матч. До нас у гості приїжджає Україна — команда гравців світового класу, які не потребують представлення. Я думаю, що це — подія для всього литовського футболу. Ми всі з нетерпінням чекаємо того дня, коли вийдемо на поле», — сказав Вальдас Урбонас.

«Найбільша наша втрата перед майбутніми матчами — це травмований Арвідас Новіковас. Він дуже хотів зіграти за збірну, але обставини склалися інакше. Також нам буде не вистачати Маразаса, Хведукаса й Вальскіса. На жаль, футболу без травм не буває, і ми бажаємо гравцям якнайшвидшого відновлення», — підкреслив литовський наставник.

За словами тренера, команда, як і раніше, шукає оптимальну тактичну схему.

«Я весь час думаю про те, як підібрати відповідних гравців. Дуже шкода, що не вдалося домовитися про проведення товариських поєдинків. Потрібно спробувати все в ігрових умовах, а не тільки на тренуваннях. Лише перевірка різних виконавців у грі дає остаточну інформацію. Ми спробували зіграти у п'ять захисників із Сербією, і треба визнати, що це було помилковим рішенням. Арифметична кількість захисників у штрафному ще не гарантує безпеки воріт», — зазначив Вальдас Урбонас.

Нагадаємо, що наступний матч відбірного циклу Євро-2020 збірна Литви проведе проти України. Поєдинок відбудеться 7 вересня у Вільнюсі на стадіоні ЛФФ.