Передматчева прес-конференція Андрія Шевченка

Джерело фото: 1927.kiev.ua

Збірна України 5951 6 Вересня, 17:52

Наставник збірної України Андрій Шевченко провів прес-конференцію напередодні поєдинку кваліфікації Євро-2020 проти збірної Литви у Вільнюсі.

- Збірна Литви на своєму передматчевому тренуванні особливу увагу приділяла стандартним положенням. Чи приділяєте ви увагу цьому компоненту у виконанні суперника?

- Ми працювали над нашими стандартами. Думаю, при хороших виконавцях потрібно мати таку зброю. Розумію тренера збірної Литви, тому що граючи вдома та маючи хороших виконавців стандартів, потрібно бути агресивними та небезпечними.

- Наскільки синтетичне поле може вплинути на результат матчу? Чому збірна України не проводила тренувань на штучному газоні вдома?

- В Україні немає однакових полів такої якості. У Києві було єдине поле,на якому ми збиралися тренуватися, але воно не співпадає з покриттям у Вільнюсі. Різні покоління полів відрізняються у відскоках, русі м’яча тощо. Тому ми вирішили тренуватися на нормальному полі, а тут випробувати синтетичний газон, на якому завтра пройде матч.

- Чи можете виділити персоналії у складі суперника або ж збірна Литви більше небезпечна командною грою?

- Не люблю виділяти окремих гравців. Граючи вдома, при заповнених трибунах, будь-яка команда хотітиме показати хороший футбол. Ми чудово це розуміємо та готуємося до хорошого спротиву.

Ми ставимося з повагою до всіх команд. Завтрашня гра – один із етапів на шляху до нашої мети. Перед нами стоїть завдання виграти цей матч.

- Чи пам’ятаєте ви попередні зустрічі з командою Литви?

- Немає сенсу згадувати, що було раніше. Моя роль як гравця вже закінчилася, а зараз переді мною, як тренером, стоїть завдання підготувати команду для вирішення нашого завдання.

- У заявці на матч може бути 23 футболісти, а зараз в обоймі збірної знаходиться 24 гравці. Як ви вирішуватиме, кого відчепити від основного складу?

- Дається певний час на подання заявки, після сьогоднішнього тренування ми визначимося зі складом. Футболісти ставлять мене у складне становище. З їх самовіддачею та настроєм у розташуванні збірної дуже складно вибрати когось, хто не буде готуватися до гри. Проте, як би не було складно, це потрібно зробити та прийняти.

- Хоч стадіон у Вільнюсі і невеличкий, завтра очікується аншлаг. Наставник збірної Литви сказав, що це заслуга команди України. Вам приємно чути такі слова?

- Мені дійсно приємно. Як я вже сказав, перед нами стоїть завдання, для вирішення якого потрібно успішно провести відбіркові ігри, що залишилися. Ми з повагою ставимося до збірної Литви, але нашою метою є виграти завтрашній матч.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100