Рейтинг клубів УЄФА. «Динамо» не побореться за топ-20, «Шахтар» все ще націлений на топ-15
Динамо Київ 668 29 Листопада, 22:01

Тут все відносно спокійно - не так, як в Таблиці коефіцієнтів.

За умови успішного виступу в груповому раунді Ліги Європи «Динамо» могло б боротися за місце в топ-20 рейтингу клубів УЄФА, але поточна ситуація майже перекреслює такі перспективи. Питання стоїть інше – аби втриматися в топ-25. Позаду – щільна група переслідувачів, майже всі учасники якої зіграють навесні, а кілька з них мають гарні перспективами дійти до пізніх стадій єврокубків.

«Шахтар» пропустив попереду себе «Порту», але топ-15 все ще в зоні досягнення. Останній тур групового етапу Ліги чемпіонів дасть багато відповідей: отримають «гірники» бонус за вихід у плей-офф чи, можливо, будуть зміцнювати позиції в рейтингу в матчах Ліги Європи? Хоча ймовірний варіант, за якого взагалі припинять шлях в цьому сезоні.

«Олександрія» відбила «подачку» від УЄФА, але не перекрила її з надлишком. Останній шанс випаде за два тижні в Бельгії на полі «Гента». Нині команда Шарана – 165-а і ще може трохи піднятися за рахунок збільшення коефіцієнту Асоціації. Це початковий етап розвитку клубу на міжнародній арені. Головне, аби різко не відбувся занепад, як це трапилося з кількома іншими нашими євробійцями. В тому числі – й високо-рейтинговими.

«Баварія» замінила «Атлетико» в топ-3 рейтингу (завдяки бонусам з Ліги чемпіонів) – і це головна подія тижня у цій таблиці. «Тоттенгем» наблизився до топ-10, «Аякс» пройшов до топ-20.

Далі буде…


Ігор Семйон

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100