Світовий футбол 5 Травня, 12:59 1126
«Не за**буй, йолопе, цього не може бути»: Мессі не повірив у дивовижне спасіння «Реала» у півфіналі Ліги чемпіонів | 19-27
Колишній форвард «Манчестер Сіті» та «Барселони» Серхіо Агуеро розповів про різку реакцію Ліонеля Мессі на вихід «Реала» до фіналу Ліги чемпіонів.

Агуеро разом з Карлосом Тевесом та Оскаром Руджері коментував матч Реал – Манчестер Сіті на ESPN, коли отримав повідомлення від Ліонеля Мессі.

Тевес одразу попросив Куна озвучити повідомлення від Мессі. Агуеро не соромлячись зачитав смс від Лео: «Не за**буй, йолопе, цього не може бути», маючи на увазі камбек Реала.

Нагадаємо, Манчестер Сіті вів у рахунку у грі з мадридцями аж до 90 хвилини, коли «вершкові» забили два вкрай важливі голи за 2 хвилини та перевели гру в овертайм, де і добили суперника.