Екс-легіонер київського Арсеналу допомагає воїнам і дітям із зони АТО

Футбол України 20 Травня, 18:16 471
Екс-легіонер київського Арсеналу допомагає воїнам і дітям із зони АТО
Колишній футболіст київського «Арсеналу» Івіца Піріч вивезе на відпочинок в Хорватії 150 дітей із зони АТО.

Колишній футболіст київського «Арсеналу» Івіца Піріч вивезе на відпочинок в Хорватії 150 дітей із зони АТО, - інформує sport.bigmir.net.

В січні 2015 року в місті Спліт за ініціативою хорватського футболіста Івіци Піріча, який кілька років в Україні виступав за київський «Арсенал», був створений Фонд по наданню гуманітарної допомоги дітям-біженцям з України, які переїхали на постійне місце проживання із зони АТО в Дніпропетровську область.

В рамках роботи фонду та за підтримки надзвичайного і повноважного Посла України в Хорватії Олександра Левченка в клініці хорватського доктора Драгана Прімораца на реабілітації побували поранені воїни із зони АТО.

Зараз організовується виїзд двох груп дітей-біженців в складі 150 осіб на відпочинок у Хорватії. Перша група проведе двотижневий відпочинок в хорватських містах Рогозніца і Трогір з першого по 13 червня, друга – в Макарсці і Трогірі – з 6-го по 20-те серпня.

Крім того, фондом планується організація медичної конференції, в якій зможуть взяти участь дніпропетровські студенти та головний лікар обласної лікарні імені Мечникова Сергій Риженко. Захід проходитиме за участю лауреатів Нобелівської премії в цій області.