Збірна України 8 Вересня, 17:22 965
​Сергій Кандауров: «Не здивуюся, якщо українці взагалі вийдуть без номінальних нападників в основі» | 19-27
Півзахисник збірної України (1992-1993, 1999-2000) - про очікування від сьогоднішнього поєдинку.
«Знаючи, наскільки страшно наш тренер підходить до таких відповідальних матчів, не здивуюся, якщо українці взагалі вийдуть без номінальних нападників в основі. До всього, ще і Гармаш дискваліфікований. Думаю, Фоменко задіює всіх півзахисників оборонного плану - Тимощука, Степаненка, Ротаня. Наш тренер, звичайно, буде грати на перемогу, але у властивій йому для таких матчів манері - на контратаках. Думаю, гра українців буде схожа на їх дії в домашньому поєдинку проти Англії в минулому відбірковому циклі.

Хоча матч проти білорусів мені сподобався. Можу навіть сказати, що гра нашої збірної у Львові приємно здивувала. Вирішивши всі питання ще до перерви, всю другу половину українці грали по результату. Буде дуже добре, якщо у Словаччині наша команда буде грати в схожому стилі.

Судячи по першому матчу, в хорошому стані знаходиться Коноплянка. Якщо Фоменко вирішить поставити чистого нападника, то це буде швидше Кравець, ніж Гладкий або Будківський.

Вважаю, що забивати словакам можна і навіть потрібно. У попередніх зустрічах команді Козака дуже щастило. Навіть у поєдинку в Києві, де у нашої команди було чимало своїх кадрових та ігрових проблем, моментів українці створили достатньо. Шкода, що реалізація тоді підвела. Так само більше словакам в попередньому матчі могли забити іспанці. Але в цій зустрічі обороні гостей дуже не вистачало Шкртела. Проти України Мартін зіграє.

Буду оптимістом. Якщо Україна зіграє так, як у першому таймі поєдинку з білорусами, то переможе. Спрогнозую результат 1:2», - цитує Кандаурова ua-football.com.