Україна — Словенія: 2:0. Перший крок до виходу на ЄВРО-2016 зроблено

Футбол України 14 Листопада, 20:56 1521
Україна — Словенія: 2:0. Перший крок до виходу на ЄВРО-2016 зроблено | 19-27
Перегравши словенців в першому матчі 2:0, українська збірна робить вагомий крок до кваліфікації на ЄВРО-2016.

Матч розпочався з активного пресингу української збірної. Вже на перших хвилинах момент мав Андрій Ярмоленко, але йому дещо забракло точності. Словенці ж відійшли в масовану оборону і не гребували дрібними фолами, щоб збити темп нашої збірної.

На 22-ій хвилині Андрій Ярмоленко забив такий бажаний для українського вболівальника гол - 1:0.

Після пропущеного м'яча словенці «ожили» і мали кілька небезпечних моментів, котрі дійсно змусли похвилюватися українських вболівальників.

Також варто відзначити не завжди адекватні дії головного арбітра матчу, котрий давав попередження гравцям збірної України в сумнівних епізодах і не поперджав словенців в моментах з явними фолами.

На перерву команди пішли за рахунку 1:0.

Другий тайм стартував за обопільної боротьби, але на другий забитий м'яч українським фанам чекати не довелось. Євген Селезньов замкнув простріл Артема Федецього і явно покращив настрій всім, хто підтримує «жовто-синіх» - 2:0.

Вже через десять хвилин Селезньов мав змогу зробити дубль, але словенців врятувала стійка. Збірна України й надалі активно атакувала, а дії арбітра знову були дуже суперечливими. Кілька разів нашим хлопцям добряче діставалось від словенців, але свисток арбітра мовчав.

До фінального свистка гравці Словенії мали певний час неприємного для української збірної контролю м'яча та закцентованого тиску на ворота України, схожого на фінальний штурм. Все-таки збірна України вистояла, перегравши гостей з комфортним рахунком — 2:0.

Тепер чекаємо такої ж впевненої перемоги в Словенії. З перемогою, друзі!

Кваліфікація до ЄВРО-2016. Плей-офф: Україна — Словенія: 2:0

«Україна»: Пятов, Федецький, Хачеріді, Ракицький, Шевчук, Рибалка, Сидорчук, Гармаш - (Малиновський - 80), Ярмоленко - (Караваєв - 90), Селезньов - (Кравець - 83), Коноплянка

Запасні: Бойко, Шевченко, Каменюка, Караваєв, Тимощук, Малиновський, Гусєв, Гладкий, Будковський, Кравець, Петряк, Пилявський, Кравець

«Словенія»: Ханданович, Бречко, Іліч, Цесар, Йокіч, Куртич, Крхін, Кампль, Ілічіч - (Безьяк - 62), Бірса - (Печник - 72), Новаковіч - (Любиянкіц - 90)

Запасні: Відмара, Хмар Струна, Самарджіч, Анджелковіч, Печник, Ротман, Лазаревич, Кірм, Вербіч, Безьяк, Любиянкіц

Голи: Ярмоленко - 21, Селезньов - 54

Попередження: Селезньов - 19, Хачеріді - 36, Новаковіч - 36, Ракицький - 85