Александар Драгович: «Мені потрібно було перезавантаження»

Динамо Київ 16 Січня, 00:27 687
Александар Драгович: «Мені потрібно було перезавантаження»
Захисник київського «Динамо» поділився враженнями від перших днів зборів, а також розповів про свої цілі на другу частину сезону.

- Алексе, які у тебе враження від перших днів тренувального збору?

- Ми дуже старанно тренуємося по два рази на день, тому ввечері вже відчувається втома. Наш робочий день починається дуже рано, і годині о десятій вечора, перед сном, я відчуваю крепатуру у м’язах. Але всі розуміють, що ця робота є обов'язковою частиною підготовки до сезону, в якому ми хочемо досягти багато чого – пройти якомога далі в Лізі чемпіонів і виграти чемпіонат України.

- Розкажи коротко про тренування на прикладі сьогоднішнього ранкового заняття.

- Сьогодні ми були зосереджені на вправах, що розвивають м'язи всього тіла, щоб якомога швидше привести себе до ідеальної фізичної форми. Потім ми виконали багато тактичної роботи, що дуже важливо. Сьогодні нам належить провести перший контрольний матч на зборі. Ми повинні працювати і розвиватися одночасно у всіх компонентах.

- Чи підтримував ти себе у формі під час відпустки?

- У перші два тижні я повністю «виключився» з роботи, лише відпочивав і насолоджувався теплими сонячними променями, також провідав свою сім'ю, рідних. Мені потрібно було перезавантаження. За тиждень до початку збору я вже почав готуватися самостійно, ходити в зал, робити пробіжки. Звісно, це зовсім не те, що займатися разом із командою під керівництвом наших тренерів. Але, принаймні, я налаштував себе на робочий лад, у тому числі й ментально.

- Які цілі ставиш перед собою на другу половину сезону?

- Найголовніше – щоб і мене, і моїх товаришів по команді оминули травми. Тоді ми зможемо продовжувати в тому ж дусі і знову завоювати чемпіонство, а також Кубок України, і нам буде до снаги пройти «Манчестер Сіті» в Лізі чемпіонів. Також для мене, для динамівських хорватів та українців, для всіх, хто братиме участь у чемпіонаті Європи цього літа, важливо підтримувати хорошу форму до самого кінця сезону.