​Андрій Павелко: «Контракт Фоменка? У тренера зараз максимальний карт-бланш»

Збірна України 2 Лютого, 15:18 376
​Андрій Павелко: «Контракт Фоменка? У тренера зараз максимальний карт-бланш»
Президент Федерації футболу України Андрій Павелко розповів, за яких умов Михайло Фоменко може залишитися на посаді головного тренера збірної України після ЄВРО-2016.

Нагадаємо, в середині грудня контракт головного тренера збірної України Михайла Фоменка ФФУ продовжила до кінця чемпіонату Європи. Президент Федерації Андрій Павелко не бачить перешкод для продовження співпраці, якщо збірна вийде з групи, де Україні доведеться зіграти з Німеччиною, Польщею і Північною Ірландією, - зазначає football.ua.

«Фоменко сам говорив про те, що хоче продовжити роботу до кінця ЄВРО-2016, тому і йшлося про продовження контракту на цей термін. Завдання як мінімум вийти з групи», — сказав Павелко в ефірі радіо «Вести».

«Якщо виконає завдання, залишиться? Я думаю, в такому разі ми будемо прислухатися до самого Михайла Фоменка. Але не хочеться вживати «якщо». Зараз у збірній гарна обстановка, немає нічого, що може дратувати. Гравці знають теж, що у нас відмінне взаєморозуміння».

«Думаю, якщо у штабу буде бажання продовжити, Виконком прийме до уваги, і ми обговоримо це питання. У тренера зараз максимальний карт-бланш. У Фоменка повна ініціатива».

«Що стосується преміальних, то вони озвучені офіційно УЄФА. Ми це питання з командою не обговорювали. Наші гравці мотивовані і не будуть думати, що вони гірші за інших», — резюмував президент ФФУ.