Ігор Суркіс: «Вдячний Ярмоленку та Драговичу за їхню позицію: якщо йти, то влітку»

Динамо Київ 3 Лютого, 13:56 565
Ігор Суркіс: «Вдячний Ярмоленку та Драговичу за їхню позицію: якщо йти, то влітку»
Президент київського «Динамо» прокоментував останні трансфери клубу та поділився очікуваннями від матчів плей-офф Ліги чемпіонів.
«Чому зараз наші футболісти так прагнуть до Європи? Тому що там чемпіонати сильніші та кожен матч із повним стадіоном - як свято. Думаєте, в «Штутгарті» Кравець отримує більше, ніж у «Динамо»? Запевняю, що ні. Якщо гравці відчуватимуть таку ж атмосферу в Україні хоча б на половині матчів, вони нікуди не будуть йти.

Що стосується ЛЧ, то пройти в 1/4 з глядачами буде набагато легше, ніж без них. Чи пройдемо? Я - не віщун. Але хто міг подумати, що в Порту ми виграємо 2:0? Сподіваюся, відновляться травмовані. Крім того, ми заявляємо на ЛЧ білоруса Корзуна та підписаного тільки що в статусі вільного агента сина Павла Яковенка - Олександра. Я не кажу, що це вирішальний фактор. Але це свіжий струмінь.

Яковенко напевно захоче проявити себе, щоб потрапити на Євро. У «Фіорентині» у нього не склалося, але в Бельгії були чудові матчі. Його тато був легендарним футболістом, може, по його стопах піде і син.

Я щасливий, що від нас не пішли провідні футболісти. Вдячний Ярмоленку, Драговичу за їхню позицію: якщо йти, то влітку. Сподіваюся, через день-два Андрій почне працювати на повну силу. Із цим ватажком команда куди сильніша. Так само, як це інша команда, коли на воротах Шовковський», - сказав Суркіс у інтерв'ю «Сегодня».