​Александар Драгович: «Якщо я погано граю або отримую червону картку, мене сварить дідусь»

Динамо Київ 13 Лютого, 22:46 555
​Александар Драгович: «Якщо я погано граю або отримую червону картку, мене сварить дідусь»
Захисник «Динамо» Александар Драгович розповів «Diepresse» про чутки щодо можливого трансферу, відносини з родиною, про прикмету, якої дотримується кожного матчу та багато іншого.

- Було багато чуток щодо Вашого можливого трансферу…

- Ці чутки йдуть не від мене, а від журналістів. Я вважаю, що це нудно, мее пов’язували майже з кожним клубом світ. Це все чутки.

- Також писали, що Ігор Суркіс хоче за Вас 34 млн євро. Це правда?

- Звісно, ні. 34 мільйони – це безглуздя.

- Звісно Київ за Вас у будь-якому випадку отримає хороші гроші. Наскільки гроші важливі для Вас?

- Гроші це важливо, але, звісно, не все. І слава швидкоплинна, тому це все другорядне. Я намагаюся інвестувати у нерухомість, маю кілька проектів у цьому відношенні. Коли я завершу кар’єру, важливо мати достатньо грошей. Хочу для своєї родини надати все.

- Ключове для Вас – родина. Бабусі, дідусі займають особливе місце у Вашому житті?

- Я їм багато чим зобов’язан, хочу дати їм щось взамін. Вони живуть зі мною в Києві, ходять на ігри. Особливо мій дідусь, він мій головний критик. Якщо я погано граю, або отримую червону картку, він мене сварить.

- Ви з дитинства мріяли стати футболістом?

- Ні, я цього навіть не думав, тим більше, що стану професіоналом. Коли підріс, зрозумів, що хочу бути футболістом. Але, хто знає, чи це спрацювало?

- Ви завжди були захисником?

- Спочатку я був нападником, півзахисником атаки. Тільки Карл Даксбахер (тренер Драговича в «Аустрії» - прим. ред.) зробив з мене опорника, а потім відправив у захист – на краще.

- Чи не було ризиком підписати контракт з «Динамо» на 5 років?

- Звісно, було, особливо на початку, під керівництвом Олега Блохіна. Це був найважчий рік у моїй кар’єрі. Але я розглядав його як виклик. Я хотів спробувати щось нове, стати частиною великої історії цього клубу, допомогти «Динамо» Київ, клубу, який поважають у футбольному світі. Тепер пишаємося тим, що граємо в Лізі чемпіонів.

- «МанСіті» - хороша можливість заявити про себе…

- «МанСіті» - фаворити, але ми не маємо нічого, щоб програти. Гру проти «Челсі» в Лондоні я ніколи не забуду. По-перше, автогол, а потім я реабілітувався, це були неймовірні емоції.

- Це означає, що Ви знов пофарбуєте перед грою волосся?

- Ні, там була інша причина. У грі проти «МанСіті» іншого кольору волосся не буде.

- Ви вірите у забобони?

- Якоюсь мірою, так. Я вірю у те, що якщо грати з довгими рукавами, то гра піде погано. Одного разу так і було, у перерві я перевдягнувся і ми змогли зламати хід гри. Зараз граю тільки з короткими, не дивлячись на те, чи холодно.