На турнірі «Arsenal Cup» «Динамо-2» стартувало з перемоги

Динамо Київ 15 Лютого, 21:30 730
На турнірі «Arsenal Cup» «Динамо-2» стартувало з перемоги | 19-27 Фото: fcdynamo.kiev.ua
​У понеділок друга динамівська команда розпочала свої виступи на турнірі «Arsenal Cup» імені Сергія Закарлюки.

У дебютному поєдинку підопічні Вадима Євтушенка обіграли донецький «Олімпік» U-21 з рахунком 3:1.

«Біло-сині» вже в дебюті створили серйозний заділ для перемоги після того, як Євген Трояновський на 6-й хвилині використав чудовий пас Ахлетдіна Ісраїлова, а через дві хвилини відзначився і Євген Немтінов, замкнувши вивірену подачу Івана Трубочкіна.

За кілька секунд до свистка на перерву донеччани відіграли один м'яч, але більшого динамівці їм зробити не дозволили.

В кінцівці, на другій компенсованій хвилині зусиллями Павла Полегенька, який забив головою після подачі з кутового, динамівці остаточно оформили підсумковий результат у свою користь, пише офіційний сайт «Динамо».

«Arsenal Cup». 1-й тур

15.02.1016. Манеж УТБ «Динамо»

«Динамо-2» - «Олімпік» U-21 – 3:1 (2:1)

«Динамо-2» (1-й тайм): Волинець, Трубочкін, Головко, Дмитренко, Нагорний, Скидан, Алексєєв, Ісраїлов, Трояновський, Немтінов, Зубков. (2-й тайм): Камінський, Трубочкін (Гусін, 68), Братков, Джгереная, Нестеренко, Цибульник, Полегенько, Жикол, Трояновський (Мочуляк, 70), Ковбаса, Маїк.

Голи у динамівців: Трояновський (6), Немтінов (8), Полегенько (90+2) – (45).