Михайло Фоменко: «Упевнений, що зуміємо правильно підготуватися до Євро-2016»

Збірна України 16 Лютого, 10:32 357
Михайло Фоменко: «Упевнений, що зуміємо правильно підготуватися до Євро-2016»
Головний тренер збірної України Михайло Фоменко поділився думками про процес підготовки до Євро-2016.
Спасибі Федерації за таку підтримку. Під час кваліфікації до Євро гравці не відволікались і добре робили свою справу. Розуміємо, скільки роботи лягло на їх плечі. Це все для того, щоб ми гідно виступили на чемпіонаті Європи.
Багатьох цікавило, хто буде у штабі, які прізвища. У зв'язку з вакантним місцем у штабі, ми прийняли рішення щодо залучення Андрія Шевченка. Мої помічники зараз у Туреччині, переглядають кандидатів у збірну. Ми продовжуємо готуватися до чемпіонату Європи і вивчати суперників. Упевнений, що зуміємо правильно підготуватися до Євро-2016, зауважив Михайло Фоменко.
Будь-яка людина, яка працює у штабі збірної, вносить максимум у загальну справу, виконуває наші завдання, привносить свої ідеї. Андрій Шевченко буде виконувати наші завдання в тренерському штабі, а також ми будемо раді вислухати його ідеї.
Як буде проходити підготовка до Євро? У березні відбудуться три поєдинки. Підготовчий збір було бажання провести в Туреччині, а перед самим Євро вже хотілося б попрацювати уже у Франції.
Чи розмовляв я із Заваровим? Так, розмовляв. Своїх помічників я ніколи не виганяв і робити цього ніколи не буду, - резюмував головний тренер збірної України.

Нагадаємо, що на Євро-2016 збірна України зіграє із командами Німеччини, Польщі, Північної Ірландії.