«Карпати» готуються до серйозних спарингів

Футбол України 17 Лютого, 11:24 302
«Карпати» готуються до серйозних спарингів
Як відомо, у середу на «Карпати» чекатиме серйозний матч-дей.

Об 11:00 «зелено-білі» розпочали гру проти казахського «Кизил-жару», а о 17:00 розпочнуть матч проти данського «Нордшелланда». Відповідно, вівторкові тренування відрізнялися від звичайного режиму.

Команда була розділена на дві групи, кожна з яких працювала або зранку, або ввечері. При цьому заняття несли в собі ідентичний характер. «Зелено-білі» проводили на полі тактичну роботу, хоча перед цим встигли трішки розім’ятися, зокрема, пограли в умовне регбі «на інтерес». Хто програв – той був змушений виконувати традиційні відтискання.

Після завершення вечірнього тренування, кілька тренерів з персоналом розклали «квадрат», під єдиним прожектором. Але окрім них на полі залишилися ще троє гравців. Густаво Бланко-Лещук пробивав по воротах, хоч і не захищених, а Володимир Костевич з Ігорем Пластуном набивали у повітрі м’яча.

«Фух, важко» – сказав центральний захисник, після чергової серії. «Якщо важко, то чому не йдете відпочивати?» – спитали у Пластуна. «Зараз має бути важко, щоб весною було легше» – відповів Ігор...