Новачок «Карпат»: «Я дуже люблю Україну!»

Футбол України 17 Лютого, 19:27 452
Новачок «Карпат»: «Я дуже люблю Україну!»
Новобранець львівських «Карпат» Гегам Кадимян розповів про адаптацію та цілі в новій команді.

У грудні минулого року Гегам Кадімян покинув донецький Олімпік. Довгий час подальші перспективи 23-річного нападника були покриті туманом, поки на горизонті не з'явилися Карпати. Після невеликого перегляду форвард поставив свій підпис під контрактом з галичанами.

- Гегам, чому ви не захотіли продовжувати свою кар'єру в Олімпіку?

- У мене закінчився термін дії контракту з донецьким клубом. В Олімпіку я провів півтора року, тому вже хотів спробувати себе в новій команді, з новими можливостями.

- Роман Санжар в одному зі своїх інтерв'ю сказав, що ви пішли, так як переросли рівень Олімпіка ... Погоджуєтеся із такими твердженнями?

- Я не маю права судити рівень команд. Тренеру видніше, і він може робити такі висновки. Від себе лише можу сказати, що Олімпік - гідна команда, виступи в якій принесли мені тільки позитивні якості.

- Що вам дали півтора року, проведені в Олімпіку?

- В Олімпіку я отримав багато ігрової практики. І це дало мені ще більшу впевненість у своїх силах.

- Ви провели за Олімпік 41 матч в чемпіонаті і Кубку України, забивши в цих поєдинках дев'ять м'ячів. Чи залишилися задоволені такими показниками і в цілому своєю грою?

- Звичайно, ні. Мені б хотілося провести в складі Олімпіка більше яскравих матчів. Хороших ігор було зіграно чимало, але завжди хочеться більшого. Також мені хотілося б мати в активі ще більше забитих м'ячів.

- Чому вами було прийнято рішення про продовження кар'єри саме в Карпатах?

- Львів'яни дуже хотіли бачити мене в своїх рядах. Мені такий інтерес з боку Карпат дуже імпонував, і я не міг відмовити. Карпати - солідний амбітний клуб з прекрасною базою і відмінними можливостями для подальшого професійного зростання. Маю велику надію на те, що зможу виправдати всі ті очікування, які покладені на мене керівництвом клубу і тренерським штабом колективу.

- Якщо не секрет, які ще клуби вас запрошували до себе?

- Я розглядав варіанти продовження кар'єри в клубах України і Росії, а також кількох європейських колективах. Але зараз зі зрозумілих причин мені б не хотілося вдаватися в якісь деталі і подробиці. Я - гравець Карпат, і цим все сказано.

- Вам сильно хотілося залишитися в Україні, або ж варіанти від'їзду з країни були не менш привабливі?

- Я дуже люблю Україну! Тому, на даний момент, пропозиції від українських клубів були для мене в пріоритеті. Великого бажання залишати країну і відправлятися кудись у мене не було.

- Як в цілому проходить ваша адаптація в Карпатах?

- Це нова для мене команда, новий колектив, новий наставник і весь тренерський штаб. Завжди непросто освоюватися і звикати до чогось нового. Але я не звик відступати і робити собі якісь поблажки. Тому намагаюся виключно через сумлінне ставлення до своїх обов'язків знаходити себе в Карпатах. Сподіваюся, моя робота дарма не пропаде, і так звана адаптація завершиться дуже швидко.

- Ви самі сказали, що нападнику без підтримки від партнерів з глибини поля складно забивати. Як у вас взаєморозуміння на полі з півзахисниками Карпат?

- Тільки час і бажання грати в одні ворота переведуть наше взаєморозуміння до злагодженості. Все проходить поступово, і в цьому немає чогось нового. Саме так і повинно бути в хорошій команді з професійними гравцями.

- Карпати завершили першу частину чемпіонату на сьомому місці. Відставання від Ворскли, яка знаходиться в зоні Ліги Європи, становить чотири очки. Битиметеся на путівку в Європу? Якщо «так», то які шанси Карпат?

- У нас великі шанси на успіх. Упевнений, вся команда навесні буде показувати красиву і гідну гру, а це забезпечить нам позитивний результат. Зі свого боку я робитиму все можливе і залежне від мене, щоб Карпати змогли бути якомога вище в турнірній таблиці, - цитує Кадимяна sportarena.