Кравець і Тащі грають внічию з «Інгольштадтом 04» — 3:3

Світовий футбол 12 Березня, 18:34 953
Кравець і Тащі грають внічию з «Інгольштадтом 04» — 3:3 | 19-27
Команда українських форвардів Артема Кравця та Бориса Тащі зіграла в «бойову нічию» з «Інгольштадт 04».

На старті першого тайму команди обмінялися забитими м'ячами і протягом першої половини гри показали досить нудний футбол, намагаючись піймати одне одного на контратаках.

В другому таймі «фортуна» посміхнулась господарям, які відправили два голи у ворота «Штутгарта», після чого, на 64-ій вийшов Артем Кравець, а на 75-ій Борис Тащі, який віддав результативну передачу на Руппа через п'ять хвилин після виходу на поле.

На 84-ій Дадаві реалізував пенальті, встановивши остаточний рахунок матчу - 3:3.

Друга половина гри видалася бойовою, по-футбольному агресивною та багатою на моменти.

Наступну гру команда Кравця та Тащі проведе 20-го березня проти леверкузенського «Байєра».

Бундесліга. 26-ий тур. «Інгольштадт 04». — «Штутгарт»: 3:3

Голи: Хартманн - 4, Інсуа - 9, Лекі - 56, Лескано - 61, Рупп - 79, Дадаві - 61.