Олександр Головко: «Від Хльобаса хотілося б більше стабільності»

Динамо Київ 11 Квітня, 09:43 613
Олександр Головко: «Від Хльобаса хотілося б більше стабільності» Фото: footballua.tv
​Експерт телеканалів «Футбол 1» / «Футбол 2» Олександр Головко в ефірі програми «Футбол LIVE» прокоментував результат матчу «Олімпік» - «Ворскла» (1-1).
- Я думаю, що результат матчу закономірний. Напевно, «Ворскла» створила більше моментів і була ближче до перемоги, але вона пропустила першою, і їй довелося відіграватися. Вони створювали моменти, але було дуже багато браку. Думаю, цей результат влаштував «Олімпік», але не «Ворсклу», тому що є претензії на те, що команда повинна вигравати. Останні матчі команда показувала досить агресивний і атакуючий футбол, але вчора вони награли лише на один гол, хоча і мали багато моментів.

Повернення Громова - хороший чинник для команди, одужання будь-якого футболіста - це плюс. Що стосується Хльобаса - у нього є моменти, але вони виникають епізодично, а хотілося б більше стабільності. Він завжди має свої моменти в штрафному майданчику і реалізує їх. Для будь-якого українського футболіста, який показує стабільну гру в Прем'єр-лізі, відкриті ворота в збірну, як в молодіжну, так і в першу команду, - цитує Головка footballua.tv.