Експерт: «Ісландія заб'є зі стандарту, а ми героїчно відіграємося і будемо раді»

Збірна України 5 Вересня, 16:41 818
Експерт: «Ісландія заб'є зі стандарту, а ми героїчно відіграємося і будемо раді»
Оглядач журналу «Футбол» Сергій Бабарика дав свою оцінку суперникові збірної України у сьогоднішньому матчі.

«Прогрес цієї команди очевидний. Ми всі бачили результат її виступу на Євро-2016 - чвертьфінал. Це результат поетапного, поступового розвитку колективу. Нинішня збірна Ісландії з Україною і Туреччиною на одному рівні. Вище за них в нашій групі лише Хорватія.

Єдине, що може якось внести зміни в процес розвитку збірної Ісландії - це відхід Ларса Лагербека з посади головного тренера. Але, разом з тим, сумніваюся, що докорінно щось в команді зміниться. Хеймір Хадльгрімссон при Лагербеку був офіційно другим головним тренером. Став єдиним і не думаю, що буде щось змінювати в системі роботи. Ісландський футбол знає з часів розвитку, його авторитет на місцевому рівні досить високий, він детально вивчив особливості багатьох гравців. У цьому його перевага над Андрієм Шевченком, у якого не було достатньої кількості часу детально увійти в курс справи. Його більше доводилося витрачати на різного роду організаційно-дипломатичні моменти і на збирання по уламках команди після програшу у Франції. Не виключаю, що якоюсь мірою Шевченко і його помічники змушені займатися цим і зараз, на шкоду підготовці до матчу з Ісландією.

Це турбує. Збірна Ісландії - суперник дуже незручний. Сильна командною грою, дуже дисципліновано діє в обороні. А стандарти - один з головних козирів. Є явні лідери .Один з них - Арон Гуннарссон. Дуже добре бачить поле, чудово орієнтується в опорній зоні. Взагалі не розумію, що він досі робить у «Кардіфф Сіті», який давно вже переріс. Також не можу не відзначити форварда французького «Нанта» Колбейнна Сігторссона. Останній, щоправда, не зіграє через травму. І це полегшує нам завдання.

Завжди команда грала за схемою 1-4-4-2, максимально жорстко її дотримуючись. І не думаю, що відбудуться якісь суттєві зміни. Тим паче, що ця схема давала результат. Ризикну припустити, що склад буде приблизно такий самий, яким він був з англійцями.

Вважаю, що нічия з ісландцями буде для збірної України цілком нормальним результатом. Треба намагатися об'єктивно дивитися на речі. Міцний, зіграний суперник, ще й пройшов гарну обкатку на Євро. А в нас, по суті, все тільки на стадії формування. Мій прогноз - нам заб'ють зі стандарту, а ми героїчними зусиллями відіграємося і будемо раді такому результату», - вважає журналіст.

Нагадаємо, матч збірних України та Ісландії відбудеться 5 вересня на НСК «Олімпійський» за порожніх трибун.

Впевнений у перемозі збірної України? Реєструйся ТУТ та отримуй бонус 25$/500UAH/2500RUB