Андрій Ярмоленко: «Я вже не забиваю невідомо скільки, тому потрібно в собі розібратись, а не іншим поради роздавати»

Динамо Київ 2 Жовтня, 23:05 564
Андрій Ярмоленко: «Я вже не забиваю невідомо скільки, тому потрібно в собі розібратись, а не іншим поради роздавати»
Лідер київського клубу поспілкувався з пресою після перемоги над кропивницькою «Зіркою».

- Які загальні враження від гри?

- Ми не вигравали вдома вже три гри, тому хотілось порадувати наших вболівальників перемогою. Я вважаю, що ті нечисельні вболівальники, які сьогодні прийшли, отримали задоволення від футболу. Не можу сказати, що грали не напружуючись, старались використовувати кожен момент, сьогодні їх було достатньо, реалізація підводила. Найголовніше, що є моменти. За що нас критикували, що було мало гостроти в останніх іграх, то сьогодні ми зіграли добре в атаці.

- Що потрібно Гладкому, аби забити?

- Я за себе можу сказати, що не знаю, що мені потрібно, щоб забити. Я вже не забиваю невідомо скільки, тому потрібно в собі розібратись, а не іншим поради роздавати.

- Чи можна сказати, що Циганков виходить на стабільний рівень?

- Я неодноразово говорив, що цей хлопець дуже перспективний, і найголовніше, щоб він працював, не зупинявся в своєму розвитку. Якщо він буде працювати, то виросте хорошим футболістом.

- Сергій Станіславович говорив, що в команді немає ніякої кризи, а як думаєш ти?

- Я не знаю, коли можна вважати період кризою, а коли ні. Я можу лише сказати те, що результату не було: програли «Наполі», програли «Ворсклі», «Зорі», тому психологічно це нас підкосило, але зараз виходимо з цього становища, не хочу називати це кризою. Грали погано - програвали. Грали добре - вигравали.

- В ЗМІ почали поширюватись чутки, що ваш агент домовлявся з Моуріньо про майбутній трансфер, чи це правда?

- Та Вадик вирішив зробити турне Англією (сміється), я не знаю, з ким він там зустрічався, це у нього запитайте.

- В кінці матчу у «Зірки» було два серйозних моменти, внаслідок чого їм вдалось їх зробити?

- Трішки команда дійсно втомилась, але хочу віддати належне «Зірці», було видно, що вони хотіли гарно грати в футбол, не закривались на своїй половині, намагались нас пресингувати. Такий футбол подобається вболівальникам. Вони могли приїхати і стати 11 людей в оборону, але видно, що у команди є свій почерк і вони хочуть грати у футбол, можу їм лише поаплодувати за таку гру.

- Сьогодні «Динамо» добре підготувалось, чи «Зірка» була недостатньо сильною?

- Ми всі виконуємо установку тренерського штабу, кожен намагається робити те, що від нього вимагають. Сьогодні всі зіграли добре, і я не став би виділяти когось одного.

- Попереду збірна...

- З хорошим настроєм будемо готуватися, попереду дві важливі гри, тому тільки з хорошим настроєм вирушаємо на збори, адже порібно вигравати.

- У Сергія Станіславовича питали, чи потрібно буде балансувати команді після ігор національних збірних...

- Та не потрібно нічого балансувати, ми не маленькі діти і граємо вже не один рік за клуб і збірну. Всі хлопці професіонали: приїхали, зіграли за збірну - віддали всі сили, повернулися, відновилися - готуємося до наступних ігор. Зараз у нас такий графік, що прохідних ігор немає. У збірній потрібно набирати 6 очок, у клубі потрібно набирати всі можливі очки, те ж саме у Лізі Чемпіонів, тому ми не маємо права їх втрачати, розслаблятись ніколи, тому потрібно тільки працювати.