Олег Федорчук: «Думаю, Ребров розумiє, що помилився, але визнати це не хоче»

Динамо Київ 6 Жовтня, 14:33 718
Олег Федорчук: «Думаю, Ребров розумiє, що помилився, але визнати це не хоче»
Тренеру «Динамо» продовжують дорікати, що вигнав з команди нападників, які зараз стабільно забивають у європейських чемпіонатах.

«Найкращою вiдповiддю на запитання чи вірно вчинив Сергій Ребров, коли Кравця і Теодорчика відправив з команди - це результат. Кравець i Теодорчик забивають голи, а Гладкий з Мораєсом мовчать. Тому претензiї уболівальників до тренерiв «Динамо» обумовленi. Думаю, сам Ребров розумiє, що помилився, але визнати це не хоче. Однак визнання помилок - ознака не слабкостi, а навпаки, сили. Якби він публічно це сказав, це б миттю зняло напругу довкола цього питання і цю історію можна було б відправляти в історію.

Розумієте, коли футболiст починає класно грати в iншому клубi, це завжди удар по самолюбству тренера, який його вигнав чи вiдпустив. Ребров тяжiє до позицiйної манери ведення гри, до великої кiлькостi передач. А Теодорчик i Кравець - типовi представники силового футболу. На мою думку, в такiй командi, як «Динамо», має бути один силовий футболiст. Та Ребров зробив ставку на м'яких нападникiв, якими є Гладкий i Мораєс. Хоча з такими форвардами мають бути дуже сильними фланги.

Приклад схожої ситуації: свого часу Моурiнью в «Челсi» постiйно iгнорував Хуана Мату, а тепер iспанець - основний гравець «Манчестера Юнайтед». Просто Моурінью визнав, що свого часу недооцінив можливостей цього гравця і жодних критичних стріл на адресу португальця не лунає, - сказав в інтерв'ю газеті «Експрес» футбольний тренер і експерт Олег Федорчук.