Чи відсвяткує Ярмоленко свій наступний день народження в Англії?

Динамо Київ 23 Жовтня, 10:26 775
Чи відсвяткує Ярмоленко свій наступний день народження в Англії?
Можна багато говорити про те, що Ярмоленко – справжній патріот клубу, але все ж не залишає думка – а чого міг би досягти цей талановитий гравець у більш сильному чемпіонаті?

День ще не встиг розпочатися, а Ярмоленко вже отримав теплі привітання з днем народження від клубу і дружини. Андрія люблять та цінують в «Динамо» і родині. І якщо у тому, що Ярмоленко щасливий чоловік та батько, сумніватися не доводиться, то щодо футбольного щастя гравця сумніви є. Чи задоволений на 100% український футболіст своєю кар'єрою у 27 років?

Можна багато говорити про те, що Ярмоленко – справжній патріот клубу, що таких в сучасному футболі мало і що треба дякувати йому за вірність «Динамо». Але все ж не залишає думка – а чого міг би досягти цей талановитий гравець у більш сильному чемпіонаті? І для відповіді на це питання, яке поступово стає риторичним, в розпорядженні самого футболіста залишається вкрай мало часу.

Чи відсвяткує Ярмоленко свій наступний день народження в Англії? - фото 1

Ми не знаємо точно, чи хотів Ярмоленко залишити клуб влітку і чи були насправді ультиматуми на адресу президента «Динамо» Ігора Суркіса, про які так багато писали українські ЗМІ. Але одне ми знаємо точно – клуби АПЛ, або іншого топ-чемпіонату Європи не дуже охоче запрошують до себе гравців у віці, що наближається до 30-ти років, а якщо це ще і гравець зі сходу Європи, та ще і за величезні гроші – то й поготів.

А тепер подивимось на ситуацію Ярмоленка. Влітку минулого року він підписав з клубом новий контракт аж на 5 сезонів. Тобто до червня 2020 року безкоштовно Андрій з «Динамо» піти не зможе, якщо не станеться якогось форс-мажору (наприклад, клуб збанкрутує і не зможе платити гравцю зарплатню). В червні 2020-го року Ярмоленку буде вже 31 рік, і його навіть безкоштовно вже навряд чи хтось захоче бачити в сильному клубі Європи. Отже, залишається лише варіант з трансфером за гроші. Але скільки захоче Суркіс за свого лідера? Є сумніви, що це буде скромна сума.

Але проблема втому, що закордонні «покупці» не хочуть платити великі гроші лише за те, що гравець демонструє на рівні УПЛ. А от з яскравою грою на міжнародному рівні у Ярмоленка є деякі проблеми. І в найближчий час у Андрія буде не так багато нагод заявити про себе не в УПЛ. Ліга чемпіонів, судячи з усього, скоро закінчиться для «Динамо», як і євро кубки в цілому. Тому залишаться лише відбіркові матчі зі збірною, де Ярмоленко виглядав дуже непогано. Але то були матчі з Туреччиною та Косово. Чи зможе Андрій потягти за собою команду в грі з більш сильними хорватами? Складне питання.

Чи відсвяткує Ярмоленко свій наступний день народження в Англії? - фото 2

Таким чином, шансів на те, що наступний, 28-й день народження Ярмоленко святкуватиме десь в Лондоні, чи Ліверпулі, не надто великі. Для цього потрібна буде або добра воля президента клубу в найближчі два трансферні вікна, або ж якийсь неймовірний «перфоманс» самого гравця у трьох матчах Ліги чемпіонів, що залишилося провести «Динамо» в цьому році і, скоріше за все, сезоні загалом. Ні в перший, ні в другий варіанти зараз не дуже віриться.