Микола Васильков: «Кількість українських фанів на «Максимірі» може стати рекордною для виїзних поєдинків збірної в Європі»

Збірна України 24 Березня, 15:47 801
Микола Васильков: «Кількість українських фанів на «Максимірі» може стати рекордною для виїзних поєдинків збірної в Європі»
Радник головного тренера збірної України Андрія Шевченка за допомогою соцмереж розповів про фан-рух «Вірні Збірні».
«Вірні Збірній - то новий Фан-рух, створений за ініціативи преміум-спонсора нашоі збірної - компанії «Перша приватна броварня» - та за підтримки ФФУ, і за яким відбувся безпрецедентний виїзд фанатів з Києва до Загреба. Я порахував на Google Earth, відстань, яку покрили декілька десятків автобусів - 1500 кілометрів. У дорозі фанати, а також і журналісти, перебували 28 годин.

Вони проїхалися територією трьох країн - України, Угорщини та Хорватії. Про українських фанатів з «Вірні Збірній» написали у журналі «Sportske Novosti» з Андрієм Шевченком на обкладинці. І ось ця трибуна, яка на фото зараз порожня за спиною головного тренера збірної України, північна трибуна стадіону «Maksimir» буде заповнена ними - півтора тисячами уболівальників. Їх підтримають ті, хто самостійно приїдуть/прилетять із Німеччини, Австралії, Швеції, Аргентини і решти країн, де живе діаспора. Загальне число українців, що наживо побачать гру Хорватія-Україна, прогнозують більше 1600 душ. Якщо так станеться, це буде рекордом відбірних циклів для виїзних поєдинків головної команди країни в Європі, так званого у нас «дальнього зарубіжжя»., — повідомляє Микола Васильков на своїй сторінці у «Facebook».