Франческо Баранка: «Заяви до поліції «Олімпіку» не уникнути»

Футбол України 27 Травня, 12:48 757
Франческо Баранка: «Заяви до поліції «Олімпіку» не уникнути»
Голова комітету ФФУ з етики та чесної гри Франческо Баранка розповів, яка доля чекає молодіжну команду «Олімпіка», а також про проблемний матч «Арсенал-Київ».
«Виходячи зі свого досвіду, можу зробити висновок, що кримінальна справа відкривається, коли є щось підозріле. Я не поліція, а саме поліція повинна знаходити докази злочину, але можу дати поштовх для розслідування підозрілої справи. Наш комітет повинен сміливо зустрічати подібні виклики », - розповів Баранка.

Нагадаємо, Франческо Баранка очолив комітет ФФУ з етики та чесної гри в грудні минулого року.

Також Баранка має намір допитати відсторонених гравців «Арсеналу-Київ»: голова Комітету етики та чесної гри зустрінеться з шістьма футболістами. Нагадаємо, після поразки 1:5 в поєдинку з «Десною» виникли підозри на матч з фіксованим результатом. Київський клуб вирішив провести внутрішнє розслідування із залученням поліграфа. Втім, шестеро з команди відмовилися від такої процедури. Зате запропонували інший варіант виходу з ситуації.

Адвокат відсторонених гравців «Арсенал-Київ» Олег Печерний:

-Перевірку поліграфом можна пройти десь під ліжком. Але ми запропонували провести перевірку в ФФУ при поліції, журналістах. Баранка прийняв це до розгляду. Ми його повідомили. Він сказав, що він готовий до цього. Подивимося, як буде далі. Футболісти до цього готові - пройти перевірку поліграфом саме в Федерації футболу України, а не десь там, на базі, під ліжком. Вони готові в присутності футболістів і поліції підтвердити, що вони ні в чому не винні. Це їх слова, їх письмові заяви, які я сьогодні віддав в ФФУ.